AgonyMC-BG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AgonyMC-BG

Официалният форум на AgonyMC-BG


    Кандидатура за Moderator от AnalizaBG

    avatar
    AnalizaBG


    Брой мнения : 1
    Points : 3
    Reputation : 0
    Join date : 18.11.2017

    Кандидатура за Moderator от AnalizaBG Empty Кандидатура за Moderator от AnalizaBG

    Писане by AnalizaBG Съб Ное 18, 2017 12:15 pm

    ✓ Как се казвате, и какъв Ви е ника в сървъра?-Казвам се Валентин и се пиша AnalizaBG.
    ✓ На колко години сте?-На 16 години,декември на 17 Smile .
    ✓ Колко изиграни часа имате в сървъра, и колко ще бъдете редовен/редовна?-Нов съм в сървъра от малко време и просто сега разбирам за самият сървър,немисля че това че несъм имал много часове в сървъра ще ми даде - ,но въпреки това аз ще бъда редовен в сървъра.
    ✓ С какво ще помогнете ако получите правата си?-С развиването и създаването на по-добра ,,атмосфера'' за игра.
    ✓ С какво се занимавате през свободното си време?-Проверяване на хакери,програми и най-различни простотии.
    ✓ Умеете ли да работите в екип?-О да и то доста.
    ✓ Бил/била ли сте в екип. а друг сървър (ако да, посочете)?-Ммм да,но ще спомена най-известните сървъри които са ArcticMC(Moderator s OP),WarcticMC(Admin s OP),RumblePvP(Admin s OP),имал съм и свой сървър но го спрях Smile .
    ✓ Защо да изберем Вас пред останалите кандидати?-Защото покривам всички изисквания,защото съм се сблъсквал с всякакви проблеми и най-вече защото имам желанието и опита.
    ✓ За какъв ранк кандидатствате?-Както написах по горе за ранк Модератор.
    ✓ Скайп за обратна връзка:valentin.jelev9 (имаш ми го)

      В момента е: Пет Май 10, 2024 6:21 am