AgonyMC-BG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AgonyMC-BG

Официалният форум на AgonyMC-BG


2 posters

    Кандидатура

    Starway
    Starway


    Брой мнения : 1
    Points : 3
    Reputation : 0
    Join date : 31.10.2017
    Age : 24

    Кандидатура Empty Кандидатура

    Писане by Starway Вто Окт 31, 2017 6:42 pm

    ✓ Как се казвате, и какъв Ви е ника в сървъра? Казвам се Пламен и никът ми в сървъра е Starway.
    ✓ На колко години сте? На 18 години съм.
    ✓ Колко изиграни часа имате в сървъра, и колко ще бъдете редовен/редовна? Нямам изиграни часове, за редовност може да очаквате, тъй като когато съм свободен ще съм вътре в сървъра.
    ✓ С какво ще помогнете ако получите правата си? Ще помагам с каквото мога и колкото мога. Сами ще разберете колко неща мога.
    ✓ С какво се занимавате през свободното си време? Ами играя на компютъра и главно на майнкрафт, тъй като не е супер ангажираща игра и може да се прекъсне по всяко време.
    ✓ Умеете ли да работите в екип? Мисля, че умея да работя в екип. Избягвам конфликти доколкото е възможно.
    ✓ Бил/била ли сте в екип. а друг сървър (ако да, посочете)? Бил съм в доста сървъри админ и доскоро бях co-owner в ShadowStar(засега той е спрян за неопределен период от време).
    ✓ Защо да изберем Вас пред останалите кандидати? Изберете мен, защото аз си върша работата добре, не толерирам нарушители, разбирам от всичко за майнкрафт и сървърите.
    ✓ За какъв ранк кандидатствате? Кандидатствам за.. Ами вие ще трябва да ми изберете, защото дори и от най-ниското се надявам да се изкача към най-високото.
    ✓ Скайп за обратна връзка: pr0_hama
    TheModz01
    TheModz01
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 9
    Points : 14
    Reputation : 0
    Join date : 23.10.2017
    Age : 34
    Местожителство : Sofia

    Кандидатура Empty Re: Кандидатура

    Писане by TheModz01 Вто Окт 31, 2017 10:43 pm

    ОДОБРЕН ЗА МОДЕРАТОР!

      В момента е: Пет Май 10, 2024 9:42 am