AgonyMC-BG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AgonyMC-BG

Официалният форум на AgonyMC-BG


2 posters

    Кандидатура за МоДЕРАТОР от SpaLLingBUL

    avatar
    SpaLLingBUL


    Брой мнения : 1
    Points : 3
    Reputation : 0
    Join date : 28.10.2017

    Кандидатура за МоДЕРАТОР от SpaLLingBUL Empty Кандидатура за МоДЕРАТОР от SpaLLingBUL

    Писане by SpaLLingBUL Съб Окт 28, 2017 12:19 pm

    1-Как се казвате, и какъв Ви е ника в сървъра?- Казвам се Никола, а ника ми в сървъра е SpaLLingBUL.
    2-На колко години сте?- На 14 години.
    3-Колко изиграни часа имате в сървъра, и колко ще бъдете редовен/редовна?- Имам около 1 час, но ще стана по редовен около 4-5 часа на ден, понеже трябва да се ходи на училище...
    4-С какво ще помогнете ако получите правата си?- С всичко по силите ми, мога да проверявам много добре и имам опит като член от екипа.
    5-С какво се занимавате през свободното си време?- Обичам да играя футблол или просто да седя пред компютарът.
    6-Умеете ли да работите в екип?- Да умея.
    7-Бил/била ли сте в екип. а друг сървър (ако да, посочете)?- Да, бил съм. Сега ще изброя няколко : DestroyMC:Chat-Helper,Helper PvPBulgaria-Helper,ArtrickCraftBG-Admin,Developer,Moderator и т.н, но сега не мога да се сетя.
    8-Защо да изберем Вас пред останалите кандидати?- Не ви опирам нож в гърлата и да ви заповядвам да ме удобрите, просто реших да се кандидатирам Smile .
    9-За какъв ранк кандидатствате?- МОДЕРАТОР.
    10-Скайп за обратна връзка:- nikchoprobg
    TheModz01
    TheModz01
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 9
    Points : 14
    Reputation : 0
    Join date : 23.10.2017
    Age : 34
    Местожителство : Sofia

    Кандидатура за МоДЕРАТОР от SpaLLingBUL Empty Re: Кандидатура за МоДЕРАТОР от SpaLLingBUL

    Писане by TheModz01 Съб Окт 28, 2017 12:28 pm

    ЗА!

      В момента е: Пет Май 10, 2024 8:23 am