AgonyMC-BG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AgonyMC-BG

Официалният форум на AgonyMC-BG


2 posters

    Кандидатура за Модератор на DidiPlayBG

    avatar
    DidiPlayBG


    Брой мнения : 1
    Points : 3
    Reputation : 0
    Join date : 18.11.2017

    Кандидатура за Модератор на DidiPlayBG Empty Кандидатура за Модератор на DidiPlayBG

    Писане by DidiPlayBG Съб Ное 18, 2017 3:11 pm

    ✓ Как се казвате, и какъв Ви е ника в сървъра?- Истинското ми име е Иван а в сървара се пиша DidiPlayBG
    ✓ На колко години сте?- на 14
    ✓ Колко изиграни часа имате в сървъра, и колко ще бъдете редовен/редовна?-малко време съм бил и съм  в сървара но е достатъчно за да ми хареса и по 4/5 часа мога да отделям на ден
    ✓ С какво ще помогнете ако получите правата си?- с направата на ларпове и като цяло с каквото има нужда
    ✓ С какво се занимавате през свободното си време?- трнирам футбол в свободното си време
    ✓ Умеете ли да работите в екип?- да понеже съм имал и имам много сървари в които имам екип
    ✓ Бил/била ли сте в екип. а друг сървър (ако да, посочете)?- да аз съм бил в екипът на EnderGoD,BudderPvP,DivictusGaming и PvPBulgaria
    ✓ Защо да изберем Вас пред останалите кандидати?- аз нямам причина за това вие го решавате аз просто искам да се забавлявам в сървара
    ✓ За какъв ранк кандидатствате?- за ранк Moderator кандидатствам
    ✓ Скайп за обратна връзка:klol9655 [само че микрофона ми неработи]

                     Нядявам се да бъда избран  Very Happy  Very Happy  Very Happy   Smile  Smile
    TheModz01
    TheModz01
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 9
    Points : 14
    Reputation : 0
    Join date : 23.10.2017
    Age : 34
    Местожителство : Sofia

    Кандидатура за Модератор на DidiPlayBG Empty Re: Кандидатура за Модератор на DidiPlayBG

    Писане by TheModz01 Сря Ное 22, 2017 2:54 pm

    Skype: the_cyka_boosted
    Приеми.

      В момента е: Пет Май 10, 2024 12:54 pm